Litsentseeritud maamõõtjad

Litsentsiomanike nimekiri on maakondade tähestikulises järjekorras. Litsentsi andmed avanevad nimel klõpsates.

Järva maakond

Kokku 60 maamõõtjat, Järva maakond
Litsentsi nr Litsentsiomaniku nimi Litsentsiomaniku aadress
maakonna täpsusega
Telefon E-post Eelistatud tööpiirkond
631 Ain Nemvalts Järva maakond 5068976 ainnemvalts@hot.ee
  • Järva maakond
632 Argo Päädam Järva maakond 5251801 arxeve@solo.ee
  • Kogu Eesti
657 Ville Kruusmann Järva maakond 56489986 ville@kippreegel.ee
  • Harju maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
661 Avo Tipp Järva maakond 56229848 avo.tipp@geodeesiasar.ee
  • Kogu Eesti
608 Angela Koort Harju maakond 52 93 932 koortangela@gmail.com
  • Harju maakond
  • Järva maakond
  • Rapla maakond
618 Neeme Milva Harju maakond 51936972 nmilva@gmail.com
  • Kogu Eesti
640 Ardo Arumäe Harju maakond 53409141 ardo.arumae@mail.ee
  • Kogu Eesti
641 Aigar Nõgene Harju maakond 56830688 aigar@geobaltica.ee
  • Kogu Eesti
668 Meelis Braun Harju maakond 5094948 meelis@melbra.ee
  • Kogu Eesti
675 Arno Saar Harju maakond 5091174 kosekaru@hot.ee
  • Kogu Eesti
681 Enn Kaaret Harju maakond 5149611 ekaaret@hot.ee
  • Kogu Eesti
682 Viivika Nõmberg Harju maakond 56483119 viivika@kiv.ee
  • Kogu Eesti
686 Lauri Nõukas Harju maakond 5016157 lauri@kirjanurk.ee
  • Kogu Eesti
689 Marek Tammemäe Harju maakond 5292609 marek@av-geodeesia.ee
  • Kogu Eesti
693 Sven Viileberg Harju maakond 56671244 sven.viileberg@gmail.com
  • Kogu Eesti
703 Toomas Penu Harju maakond 56156907 toomas@geomap.ee
  • Kogu Eesti
708 Hannes Lõhmus Harju maakond 53 446 051 hannes@geo.ee
  • Kogu Eesti
704 Ülla Rosenfeldt Jõgeva maakond 511 6286 ulla.rosenfeldt@gmail.com
  • Kogu Eesti
669 Marek Moldau Lääne-Viru maakond 5211266 wirugeodeesia@gmail.com
  • Harju maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Järva maakond
  • Lääne-Viru maakond
671 Priit Teinbas Lääne-Viru maakond 5155782 info@gemgeo.ee
  • Harju maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Järva maakond
  • Lääne-Viru maakond
672 Enn Gross Lääne-Viru maakond 5175730 enn.gross@eomap.ee
  • Ida-Viru maakond
  • Järva maakond
  • Lääne-Viru maakond
706 Kalev Konso Lääne-Viru maakond 5299012 kalev.konso@gmail.com
  • Ida-Viru maakond
  • Järva maakond
  • Lääne-Viru maakond
609 Jalmar Häelme Põlva maakond 56631802 jalmar@elker.ee
  • Kogu Eesti
653 Melii Liht Põlva maakond 53758691 meliiliht@gmail.com
  • Kogu Eesti
617 Indrek Sauväli Pärnu maakond 50 12 795 indrek@tippgeo.eu
  • Kogu Eesti
621 Helga Kivila Pärnu maakond 56643247 helgakivila@gmail.com
  • Kogu Eesti
626 Dag Kivila Pärnu maakond 5056047 dag.kivila@kinnisvaraekspert.ee
  • Kogu Eesti
642 Timmo Tamm Pärnu maakond 53487575 timmo@geobyroo.ee
  • Kogu Eesti
660 Marko Siigla Pärnu maakond 5131591 nelikordaneli@gmail.com
  • Kogu Eesti
667 Erki Kosenkranius Pärnu maakond 5187029 kotkasilm@neti.ee
  • Kogu Eesti
673 Peeter Kangur Pärnu maakond 5511268 peeter@maamt.ee
  • Kogu Eesti
613 Jaak Müürsepp Rapla maakond 5107360 jaak.myyrsepp@gmail.com
  • Harju maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
646 Aire Müürsepp Rapla maakond 5215602 aire.myyrsepp@gmail.com
  • Harju maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
647 Lily Asumets Rapla maakond 5280561 lily@raplammb.ee
  • Kogu Eesti
656 Kirsika Koitjärv Rapla maakond 56450996 kirsika.koitjarv@gmail.com
  • Kogu Eesti
684 Toomas Ever Rapla maakond 53476295 Toomas@steiger.ee
  • Kogu Eesti
690 Kalmer Taba Rapla maakond 5062546 ktgeodeesia@gmail.com
  • Harju maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
707 Anu Kotka Rapla maakond 53944525 anuko24@hot.ee
  • Kogu Eesti
655 Jüri Linde Saare maakond 50 150 98 jyri.linde@mail.ee
  • Kogu Eesti
705 Sven-Erik Kobin Saare maakond 55558564 sven@hadwest.ee
  • Kogu Eesti
616 Vallo Hansen Tartu maakond 5115145 vallo@gpp.ee
  • Kogu Eesti
628 Antti Kiisler Tartu maakond 56208426 antti@kgbyroo.ee
  • Kogu Eesti
635 Ivo Maasik Tartu maakond 5522599 ivo@kobras.ee
  • Kogu Eesti
638 Talis Pulk Tartu maakond 58005963 talis@geobaltica.ee
  • Kogu Eesti
659 Raili Ratas Tartu maakond 51998034 raili@geobaltica.ee
  • Kogu Eesti
666 Lembitu Luts Tartu maakond 53428480 Lembitu.Luts@mail.ee
  • Kogu Eesti
680 Jevgeni Muischnek Tartu maakond 56464335 geoprojekt@geoprojekt.ee
  • Kogu Eesti
683 Andri Remmel Tartu maakond 55523686 andri@geobaltica.ee
  • Kogu Eesti
692 Rein Mirka Tartu maakond 5105029 vonm@hot.ee
  • Kogu Eesti
696 Jüri Visnapuu Tartu maakond 56919865 Jyri.Visnapuu@gmail.com
  • Kogu Eesti
698 Sven Pedaja Tartu maakond 5267872 sven@maainsener.ee
  • Kogu Eesti
699 Vahur Nõgene Tartu maakond 55612600 vahur@gepa.ee
  • Kogu Eesti
701 Martti Maasikamäe Tartu maakond 5219949 martti@metricus.ee
  • Kogu Eesti
620 Avo Toomla Viljandi maakond 5145883 avo@ricabell.eu
  • Kogu Eesti
634 Marge Sass Viljandi maakond 5178897 tollipulk@gmail.com
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Pärnu maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
658 Katrin Priks Viljandi maakond 5144323 katrin@reaalprojekt.ee
  • Kogu Eesti
687 Meelis Kask Viljandi maakond 5159788 meelis.lood@gmail.com
  • Kogu Eesti
700 Vello Leeduks Viljandi maakond 5 161 136 vello@werterix.ee
  • Kogu Eesti
606 Meelis Lõhmus Võru maakond 53912233 meelis@geomel.ee
  • Kogu Eesti
615 Indrek Prants Võru maakond 56980231 indrek@geomel.ee
  • Kogu Eesti

Viimati muudetud: 16.06.2021 15:44
Tagasi algusesse