Litsentseeritud maamõõtjad

Litsentsiomanike nimekiri on maakondade tähestikulises järjekorras. Litsentsi andmed avanevad nimel klõpsates.

Kokku 104 maamõõtjat
Litsentsi nr Litsentsiomaniku nimi Litsentsiomaniku aadress
maakonna täpsusega
Telefon E-post Eelistatud tööpiirkond
607 Olavi Oeselg Harju maakond 55511184 olavi.oeselg@gmail.com
  • Saare maakond
608 Angela Koort Harju maakond 52 93 932 koortangela@gmail.com
  • Harju maakond
  • Järva maakond
  • Rapla maakond
618 Neeme Milva Harju maakond 51936972 nmilva@gmail.com
  • Kogu Eesti
619 Peeter Käos Harju maakond 5644580 info@hgb.ee
  • Harju maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Rapla maakond
622 Iren Liiv Harju maakond 54502443 iren@topgeodeesia.ee
  • Harju maakond
640 Ardo Arumäe Harju maakond 53409141 ardo.arumae@mail.ee
  • Kogu Eesti
641 Aigar Nõgene Harju maakond 56830688 aigar@geobaltica.ee
  • Kogu Eesti
645 Maarja Osa Harju maakond 51 600 26 maarja@optiset.ee
  • Harju maakond
648 Gerli Sveta Pajupuu Harju maakond 5054906 gerli.pajupuu@gmail.com
  • Harju maakond
654 Priit Kirsiste Harju maakond 5101817 kirsiste@hot.ee
  • Harju maakond
  • Lääne-Viru maakond
668 Meelis Braun Harju maakond 5094948 meelis@melbra.ee
  • Kogu Eesti
675 Arno Saar Harju maakond 5091174 kosekaru@hot.ee
  • Kogu Eesti
681 Enn Kaaret Harju maakond 5149611 ekaaret@hot.ee
  • Kogu Eesti
682 Viivika Nõmberg Harju maakond 56483119 viivika@kiv.ee
  • Kogu Eesti
685 Peeter Raudsepp Harju maakond 56261111 peeter.raudsepp@hotmail.com
  • Harju maakond
  • Lääne-Viru maakond
686 Lauri Nõukas Harju maakond 5016157 lauri@kirjanurk.ee
  • Kogu Eesti
688 Enn Eilat Harju maakond 5658399 enn@teemaa.ee
  • Harju maakond
689 Marek Tammemäe Harju maakond 5292609 marek@av-geodeesia.ee
  • Kogu Eesti
693 Sven Viileberg Harju maakond 56671244 sven.viileberg@gmail.com
  • Kogu Eesti
694 Aune Lõoke Harju maakond 55957696 aune@reib.ee
  • Harju maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Rapla maakond
702 Ain Hõbessalu Harju maakond 50 25 486 aakermaa@aakermaa.ee
  • Harju maakond
  • Lääne maakond
  • Rapla maakond
703 Toomas Penu Harju maakond 56156907 toomas@geomap.ee
  • Kogu Eesti
708 Hannes Lõhmus Harju maakond 53 446 051 hannes@geo.ee
  • Kogu Eesti
676 Toomas Vikerpuur Hiiu maakond 5042248 vikerpuur@gmail.com
  • Hiiu maakond
625 Arno Ahi Ida-Viru maakond 56624507 arnoahh@gmail.com
  • Ida-Viru maakond
663 Tatjana Nekljudova Ida-Viru maakond 51913425 tnekljudova@hot.ee ; neligeoprojekt@gmail.com
  • Ida-Viru maakond
704 Ülla Rosenfeldt Jõgeva maakond 511 6286 ulla.rosenfeldt@gmail.com
  • Kogu Eesti
631 Ain Nemvalts Järva maakond 5068976 ainnemvalts@hot.ee
  • Järva maakond
632 Argo Päädam Järva maakond 5251801 arxeve@solo.ee
  • Kogu Eesti
657 Ville Kruusmann Järva maakond 56489986 ville@kippreegel.ee
  • Harju maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
661 Avo Tipp Järva maakond 56229848 avo.tipp@geodeesiasar.ee
  • Kogu Eesti
674 Janno Valdna Lääne maakond 50 67 231 janno@geoman.ee
  • Lääne maakond
677 Tiit Kirs Lääne maakond 5108858 tiitkirs@gmail.com
  • Lääne maakond
691 Siim Siht Lääne maakond 52 99 216 siimsiht@hotmail.com
  • Harju maakond
  • Lääne maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
630 Oliver Sinikas Lääne-Viru maakond 5176292 someru@maamoodu.ee
  • Ida-Viru maakond
  • Lääne-Viru maakond
649 Eerik Lumiste Lääne-Viru maakond 5113595 eerik.lumiste@gmail.com
  • Lääne-Viru maakond
669 Marek Moldau Lääne-Viru maakond 5211266 wirugeodeesia@gmail.com
  • Harju maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Järva maakond
  • Lääne-Viru maakond
671 Priit Teinbas Lääne-Viru maakond 5155782 info@gemgeo.ee
  • Harju maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Järva maakond
  • Lääne-Viru maakond
672 Enn Gross Lääne-Viru maakond 5175730 enn.gross@eomap.ee
  • Ida-Viru maakond
  • Järva maakond
  • Lääne-Viru maakond
706 Kalev Konso Lääne-Viru maakond 5299012 kalev.konso@gmail.com
  • Ida-Viru maakond
  • Järva maakond
  • Lääne-Viru maakond
609 Jalmar Häelme Põlva maakond 56631802 jalmar@elker.ee
  • Kogu Eesti
612 Vello Kasearu Põlva maakond 5022661 vello@elker.ee
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Võru maakond
624 Marika Kure Põlva maakond 53413907 marika@elker.ee
  • Jõgeva maakond
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Võru maakond
644 Epp Susi Põlva maakond 5072362 eppsusi@gmail.com
  • Jõgeva maakond
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond
653 Melii Liht Põlva maakond 53758691 meliiliht@gmail.com
  • Kogu Eesti
614 Gerli Nairis Pärnu maakond 53014437 gerlinairis@gmail.com
  • Harju maakond
  • Pärnu maakond
617 Indrek Sauväli Pärnu maakond 50 12 795 indrek@tippgeo.eu
  • Kogu Eesti
621 Helga Kivila Pärnu maakond 56643247 helgakivila@gmail.com
  • Kogu Eesti
626 Dag Kivila Pärnu maakond 5056047 dag.kivila@kinnisvaraekspert.ee
  • Kogu Eesti
627 Aili Milsaar Pärnu maakond 56653419 aili@georite.ee
  • Pärnu maakond
629 Andro Simberg Pärnu maakond 51 27 469 androsimberg@hotmail.com
  • Lääne maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Viljandi maakond
642 Timmo Tamm Pärnu maakond 53487575 timmo@geobyroo.ee
  • Kogu Eesti
660 Marko Siigla Pärnu maakond 5131591 nelikordaneli@gmail.com
  • Kogu Eesti
667 Erki Kosenkranius Pärnu maakond 5187029 kotkasilm@neti.ee
  • Kogu Eesti
673 Peeter Kangur Pärnu maakond 5511268 peeter@maamt.ee
  • Kogu Eesti
613 Jaak Müürsepp Rapla maakond 5107360 jaak.myyrsepp@gmail.com
  • Harju maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
639 Aivar Aleksejev Rapla maakond 56563782 arukase@hot.ee
  • Rapla maakond
643 Paul Helliste Rapla maakond 5147664 helliste@hot.ee
  • Lääne maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
646 Aire Müürsepp Rapla maakond 5215602 aire.myyrsepp@gmail.com
  • Harju maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
647 Lily Asumets Rapla maakond 5280561 lily@raplammb.ee
  • Kogu Eesti
650 Viive Igatova Rapla maakond 55647913 viiveigatova@gmail.com
  • Rapla maakond
656 Kirsika Koitjärv Rapla maakond 56450996 kirsika.koitjarv@gmail.com
  • Kogu Eesti
684 Toomas Ever Rapla maakond 53476295 Toomas@steiger.ee
  • Kogu Eesti
690 Kalmer Taba Rapla maakond 5062546 ktgeodeesia@gmail.com
  • Harju maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
707 Anu Kotka Rapla maakond 53944525 anuko24@hot.ee
  • Kogu Eesti
623 Terje Ilves Saare maakond 5217022 tukat@tt.ee
  • Saare maakond
633 Jaanus Mäeots Saare maakond 5094987 jaanus@nuki.ee
  • Hiiu maakond
  • Lääne maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
655 Jüri Linde Saare maakond 50 150 98 jyri.linde@mail.ee
  • Kogu Eesti
670 Jüri Koppel Saare maakond 5296642 jyri.koppel@neti.ee
  • Saare maakond
695 Oliver Kitt Saare maakond 53417649 geodeesia@tt.ee
  • Saare maakond
697 Margus Kallas Saare maakond 4556470, 53402201 margus@hadwest.ee
  • Hiiu maakond
  • Lääne maakond
  • Pärnu maakond
  • Saare maakond
705 Sven-Erik Kobin Saare maakond 55558564 sven@hadwest.ee
  • Kogu Eesti
610 Voldemar Tuuga Tartu maakond 55544805 volli@elker.ee
  • Jõgeva maakond
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
611 Meelis Laansalu Tartu maakond 5091074 melll@hot.ee
  • Jõgeva maakond
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Võru maakond
616 Vallo Hansen Tartu maakond 5115145 vallo@gpp.ee
  • Kogu Eesti
628 Antti Kiisler Tartu maakond 56208426 antti@kgbyroo.ee
  • Kogu Eesti
635 Ivo Maasik Tartu maakond 5522599 ivo@kobras.ee
  • Kogu Eesti
636 Taimar Taaber Tartu maakond 56659906 taimar@gpk.ee
  • Jõgeva maakond
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond
637 Maido Konks Tartu maakond 5140078 maido.konks@mail.ee
  • Jõgeva maakond
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Viljandi maakond
638 Talis Pulk Tartu maakond 58005963 talis@geobaltica.ee
  • Kogu Eesti
659 Raili Ratas Tartu maakond 51998034 raili@geobaltica.ee
  • Kogu Eesti
662 Esko Miljukov Tartu maakond 5284920 esko@tartumaakorraldus.ee
  • Jõgeva maakond
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
664 Tõnu Ilves Tartu maakond 5059874 tonu.ilves@gmail.com
  • Jõgeva maakond
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Võru maakond
665 Anneli Kodasma Tartu maakond 56153257 anneli.kodasma@gmail.com
  • Jõgeva maakond
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Võru maakond
666 Lembitu Luts Tartu maakond 53428480 Lembitu.Luts@mail.ee
  • Kogu Eesti
680 Jevgeni Muischnek Tartu maakond 56464335 geoprojekt@geoprojekt.ee
  • Kogu Eesti
683 Andri Remmel Tartu maakond 55523686 andri@geobaltica.ee
  • Kogu Eesti
692 Rein Mirka Tartu maakond 5105029 vonm@hot.ee
  • Kogu Eesti
696 Jüri Visnapuu Tartu maakond 56919865 Jyri.Visnapuu@gmail.com
  • Kogu Eesti
698 Sven Pedaja Tartu maakond 5267872 sven@maainsener.ee
  • Kogu Eesti
699 Vahur Nõgene Tartu maakond 55612600 vahur@gepa.ee
  • Kogu Eesti
701 Martti Maasikamäe Tartu maakond 5219949 martti@metricus.ee
  • Kogu Eesti
709 Heli Maidla Tartu maakond 5206642 heli@gpk.ee
  • Jõgeva maakond
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond
652 Tõnu Riivik Valga maakond 5133962 tonu.riivik@otepaa.ee
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Võru maakond
679 Jaanus Palk Valga maakond 5156408 jaanus.palk@gmail.com
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond
620 Avo Toomla Viljandi maakond 5145883 avo@ricabell.eu
  • Kogu Eesti
634 Marge Sass Viljandi maakond 5178897 tollipulk@gmail.com
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Pärnu maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
658 Katrin Priks Viljandi maakond 5144323 katrin@reaalprojekt.ee
  • Kogu Eesti
687 Meelis Kask Viljandi maakond 5159788 meelis.lood@gmail.com
  • Kogu Eesti
700 Vello Leeduks Viljandi maakond 5 161 136 vello@werterix.ee
  • Kogu Eesti
606 Meelis Lõhmus Võru maakond 53912233 meelis@geomel.ee
  • Kogu Eesti
615 Indrek Prants Võru maakond 56980231 indrek@geomel.ee
  • Kogu Eesti
651 Anti Zekker Võru maakond 5156108 anti@geomel.ee
  • Jõgeva maakond
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond
678 Ülo Haljend Võru maakond 5226790 vorugeo@gmail.com
  • Põlva maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Võru maakond

Viimati muudetud: 16.06.2021 15:44
Tagasi algusesse