Liigu edasi põhisisu juurde

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omanikud

Kontaktid ja statistika

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute poolt moodustatud ja 3 viimase aasta jooksul Maakatastris registreeritud katastriüksuste arv. Käesoleva aasta statistika on esitatud eelneva kuu lõpu seisuga.
Maakond2016201720182019Kokku
Harju maakond319130212578219410984
Hiiu maakond250305198120873
Ida-Viru maakond4835943513191747
Jõgeva maakond6046223422651833
Järva maakond6667604774702373
Lääne maakond3433372372581175
Lääne-Viru maakond7818836016552920
Põlva maakond6206424574512170
Pärnu maakond99510106666563327
Rapla maakond6196154535332220
Saare maakond8908865364702782
Tartu maakond14391677120010125328
Valga maakond3985392782611476
Viljandi maakond5495565236142242
Võru maakond108310846246983489
EESTI KOKKU: 12911135319521897644939

Viimati muudetud: 03.12.2019 11:39
Tagasi algusesse