Liigu edasi põhisisu juurde

Maamõõtjate kontaktid ja statistika

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate maamõõtjate poolt moodustatud  ja 3 viimase aasta jooksul  Maakatastris registreeritud katastriüksuste arv. Käesoleva aasta statistika on esitatud eelneva kuu lõpu seisuga.

Kui maamõõtja ei ole 3 viimase aasta jooksul katastrimõõdistamisega tegelenud, on tema kontaktid leitavad litsentsiomanike nimekirjast.

Maakond2017201820192020Kokku
Harju maakond302125783025191210536
Hiiu maakond30519814699748
Ida-Viru maakond5943514382261609
Jõgeva maakond6223423513031618
Järva maakond7604775843352156
Lääne maakond3372373402061120
Lääne-Viru maakond8836018354192738
Põlva maakond6424575553712025
Pärnu maakond10106668234792978
Rapla maakond6154536263482042
Saare maakond8865366173932432
Tartu maakond1677120012727594908
Valga maakond5392783572041378
Viljandi maakond5565237663662211
Võru maakond10846249054043017
EESTI KOKKU: 13531952111640682441516

Viimati muudetud: 16.09.2020 15:07
Tagasi algusesse