Liigu edasi põhisisu juurde

Maamõõtjate kontaktid ja statistika

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute poolt moodustatud ja 3 viimase aasta jooksul Maakatastris registreeritud katastriüksuste arv. Käesoleva aasta statistika on esitatud eelneva kuu lõpu seisuga.
Maakond2017201820192020Kokku
Harju maakond302125783025155210176
Hiiu maakond30519814676725
Ida-Viru maakond5943514381971580
Jõgeva maakond6223423512211536
Järva maakond7604775842472068
Lääne maakond3372373401761090
Lääne-Viru maakond8836018353142633
Põlva maakond6424575553161970
Pärnu maakond10106668233812880
Rapla maakond6154536263182012
Saare maakond8865366173082347
Tartu maakond1677120012726134762
Valga maakond5392783571661340
Viljandi maakond5565237663042149
Võru maakond10846249053322945
EESTI KOKKU: 13531952111640552140213

Viimati muudetud: 12.02.2020 09:33
Tagasi algusesse