Liigu edasi põhisisu juurde

Maamõõtjate kontaktid ja statistika

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute poolt moodustatud ja 3 viimase aasta jooksul Maakatastris registreeritud katastriüksuste arv. Käesoleva aasta statistika on esitatud eelneva kuu lõpu seisuga.
Maakond201720182019Kokku
Harju maakond3021257825878186
Hiiu maakond305198125628
Ida-Viru maakond5943513771322
Jõgeva maakond6223422991263
Järva maakond7604775121749
Lääne maakond337237307881
Lääne-Viru maakond8836017172201
Põlva maakond6424574891588
Pärnu maakond10106667402416
Rapla maakond6154535751643
Saare maakond8865365241946
Tartu maakond1677120011494026
Valga maakond5392783041121
Viljandi maakond5565237021781
Võru maakond10846248102518
EESTI KOKKU: 1353195211021733269

Viimati muudetud: 07.01.2020 09:07
Tagasi algusesse