Liigu edasi põhisisu juurde

Maamõõtjate kontaktid ja statistika

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute poolt moodustatud ja 3 viimase aasta jooksul Maakatastris registreeritud katastriüksuste arv. Käesoleva aasta statistika on esitatud eelneva kuu lõpu seisuga.
Maakond2017201820192020Kokku
Harju maakond30212578302510799703
Hiiu maakond30519814645694
Ida-Viru maakond5943514381111494
Jõgeva maakond6223423511211436
Järva maakond7604775841551976
Lääne maakond337237340861000
Lääne-Viru maakond8836018352292548
Põlva maakond6424575552141868
Pärnu maakond10106668231912690
Rapla maakond6154536261781872
Saare maakond8865366171902229
Tartu maakond1677120012723834532
Valga maakond5392783571191293
Viljandi maakond5565237661762021
Võru maakond10846249051802793
EESTI KOKKU: 13531952111640345738149

Viimati muudetud: 12.02.2020 09:33
Tagasi algusesse