Liigu edasi põhisisu juurde

Maamõõtjate kontaktid ja statistika

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute poolt moodustatud ja 3 viimase aasta jooksul Maakatastris registreeritud katastriüksuste arv. Käesoleva aasta statistika on esitatud eelneva kuu lõpu seisuga.
Maakond2017201820192020Kokku
Harju maakond3021257830258249448
Hiiu maakond30519814630679
Ida-Viru maakond594351438881471
Jõgeva maakond622342351841399
Järva maakond7604775841251946
Lääne maakond33723734061975
Lääne-Viru maakond8836018351912510
Põlva maakond6424575551291783
Pärnu maakond10106668231412640
Rapla maakond6154536261151809
Saare maakond8865366171552194
Tartu maakond1677120012722884437
Valga maakond539278357741248
Viljandi maakond5565237661291974
Võru maakond10846249051252738
EESTI KOKKU: 13531952111640255937251

Viimati muudetud: 12.02.2020 09:33
Tagasi algusesse