[Maa-ameti geoportaal]  
  EST ENG
 Sisukaart  

Otsi
      
oota...

 Maa-amet
 

Kaardiserver

Kaardiserveri lehelt leiad otseviited temaatilistesse kaardirakendustesse, mille kaudu Maa-amet vahendab erinevates ruumiandmekogudes, erinevate omanike poolt hallatavaid andmeid. Kaardirakenduste kirjeldused asuvad geoportaali rubriigis Teenused >> Kaardirakendused.
Kui rakenduste kasutamisel tekib probleeme või küsimusi, siis saatke e-kiri aadressil kaardirakendus@maaamet.ee või helistage numbril 6 750 866. Enamlevinud küsimustele leiate vastused rubriigist KKK.
 
 
 
 

NB! Käesolevate teenuste kaudu saadav andmestik (väljatrükid jms) on informatiivne, mitte ametlik. Kaardirakenduste kaudu tehtavate kaardiväljavõtete kasutamisel peab ära märkima nende päritolu. Loe edasi

Katastri ametlikeks väljavõteteks on katastripidaja pitsati ja allkirjaga tõestatud õiend maaüksuse registreerimise kohta maakatastris, mis peab sisaldama katastriüksuse katastritunnust, sihtotstarvet, asukohta, pindala ja katastriüksuse moodustamise õiguslikku alust, ning katastripidaja pitsati ja allkirjaga tõestatud koopia katastriüksuse plaanist või katastripidaja pitsati ja allkirjaga tõestatud väljavõte kaartidest.

_