Sideteenuste kaardi kirjeldus

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametil on koostöös Maa-ametiga valminud kaardirakendus, millel on kujutatud Eesti suurimate sideoperaatorite internetiteenuse liitumisvõimalused ja lairiba toetusmeetmetega rajatud kiire interneti ühendused.

Sidekaabliga liitumisvõimaluste kaardi koostamise aluseks on võetud andmed, millega sideoperaator pakub vastava teenuse kättesaadavust tavahinnakirja alusel. Roheline punkt kaardil tähendab, et aadressiobjektil on võimalus liituda interneti teenusega (infoaknas märgitud max võimalik liitumiskiirus) ning punase punkti puhul liitumisvõimalus puudub. Filtri rakendamisel muutuvad värvid vastavalt valitud allalaadimise kiirusele – valitud kiirus või suurem on tähistatud rohelisega ning väiksem punasega.

Lairiba toetusmeetmete kaartidel kuvatakse erinevate teotusmeetmetega rajatud internetiühendused. Täiendav teave toetusmeetmete kohta on leitav TTJA lehel .

ID: side_lairiba_1_etapp

Nimi
Lairiba 1. etapp
Metaandmed
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri 11.06.2018 määrus nr 30 toetusmeetmega rajatud internetiühendused. Teave toetusmeetme kohta on TTJA lehel .
Name
Broadband Phase 1
Metadata
Connections to the internet established under the support measure of the Minister of Entrepreneurship and Information Technology's regulation no. 30 dated 11.06.2018. Information about the support measure is available on the CPTRA website .
copyright
TTJA
WFS URL
WMS URL

Kontakt

TTJA
667 2000

Kaardirakenduse kasutusjuhend

Kaardirakenduse tugi

Korduma kippuvad küsimused
kaardirakendus@maaamet.ee
665 0600


Viimati muudetud: 09.04.2024 14:37
Tagasi algusesse