Sideteenuste kaardi kirjeldus

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametil on koostöös Maa-ametiga valminud kaardirakendus, millel on kujutatud Eesti suurimate sideoperaatorite internetiteenuse liitumisvõimalused ja lairiba toetusmeetmetega rajatud kiire interneti ühendused.

Sidekaabliga liitumisvõimaluste kaardi koostamise aluseks on võetud andmed, millega sideoperaator pakub vastava teenuse kättesaadavust tavahinnakirja alusel. Roheline punkt kaardil tähendab, et aadressiobjektil on võimalus liituda interneti teenusega (infoaknas märgitud max võimalik liitumiskiirus) ning punase punkti puhul liitumisvõimalus puudub. Filtri rakendamisel muutuvad värvid vastavalt valitud allalaadimise kiirusele – valitud kiirus või suurem on tähistatud rohelisega ning väiksem punasega.

Lairiba toetusmeetmete kaartidel kuvatakse erinevate teotusmeetmetega rajatud internetiühendused. Täiendav teave toetusmeetmete kohta on leitav TTJA lehel .

ID: side_kaabliyhendused_500

Nimi
>=500 Mbit/s (kaabliühendus)
Metaandmed
Roheline punkt tähendab, et aadressiobjektil on võimalus liituda interneti teenusega (infoaknas märgitud max võimalik liitumiskiirus) ning punase punkti puhul liitumisvõimalus puudub. Filtri rakendamisel muutuvad värvid vastavalt valitud allalaadimise kiirusele – valitud kiirus või suurem on tähistatud rohelisega ning väiksem punasega.
Name
>=500 Mbit/s (cable connection)
Metadata
Green dot means that the address object has the possibility to connect to internet service (max possible connection speed indicated in the info window), and in the case of a red dot, the possibility to connect is absent. When applying a filter, the colors change according to the selected download speed – the selected speed or higher is marked in green, and lower in red.
copyright
TTJA
WFS URL
WMS URL

Kontakt

TTJA
667 2000

Kaardirakenduse kasutusjuhend

Kaardirakenduse tugi

Korduma kippuvad küsimused
kaardirakendus@maaamet.ee
665 0600


Viimati muudetud: 09.04.2024 14:37
Tagasi algusesse