MaaeluGIS kaardirakenduse kirjeldus

Maaelu GIS kaardirakendus on koond kaardikihtidest ja aluskaartidest, mis võiks abiks olla kestliku maakasutuse ja ökohüvede tarbimise planeerimisel või hindamisel. Kaardirakendus sisaldab praktilist infot eelkõige mesinikele ja põllumehele. Kiiret ülevaadet andval kujul on võimalik saada infot kasvatavatest põllukultuuridest (PRIA), looduslähedastest avakooslustest (KAUR, EELIS) ning metsade olemusest ja seal toimunud muutustest (Maa-ameti LiDAR ja KAUR metsaregiser). Maastiku olemust mõtestamiseks ja keskkonnaolude mõistmiseks on kaardirakenduse aluskaardikihtide valikus mullastiku kaardid, ajaloolised kaardid, fotokaardid, aerofotod ning ka värskeimad Sentinel 2 satelliitpildid (ESThub, Satiladu) koos valevärvi tuletistega.
Kaardirakendus valmis Maa-ameti ja Tartu Ülikooli (projekt EFFECT, PRG1223) koostööna ning kohandatud mitmete mesinike ja põllumeeste kommentaaride põhjal.

ID: FADS0703

Nimi
Katastriüksuse aadressipunkt
Metaandmed
ADS-is jõusoleva katastriüksuse aadressipunkt koos lähiaadressiga (üksus võib olla katastris veel registreerimata)
Name
Address point of cadastral parcel
Metadata
The address point and proximate address of the cadastral parcel valid in ADS (the unit may not yet be registered in the cadastre)
WFS URL
Avalik WFS URL puudub
WMS URL
Avalik WMS URL puudub


Viimati muudetud: 09.04.2024 14:51
Tagasi algusesse