[Maa-ameti geoportaal]  
  EST ENG
 Sisukaart  

Otsi
      
oota...

 Maa-amet
 

Mullastiku kaardirakenduse uus versioon

7. veebruar 2018, kell 15:53:00
     

Maa-amet viis mullastiku kaardirakenduse uuele kasutajaliidesele ja see on nüüd kasutatav ka nutiseadmetes.

Võrreldes varasema rakendusega põhineb uus rakendus mullastiku kaardi tehniliselt korrastatud andmestikul. Viimases on parandatud ühe mulla-ala mitmel kaardilehel kujutamisest tekkinud andmebaasi vead, samuti on parandatud ja korrastatud kümnete tuhandete kirjete puhul tabelandmeid. Kaardile saab lisaks mulla nimetusele kuvada märgendina ka lõimise ning kõik kuvatavad märgendid on loodetavasti loetavamad, kui varem. Infopäringusse on tagasi lisatud perspektiivse boniteedi väärtus.

Mullastiku infopäring.

Mullastiku kaardi andmestik on avaandmestik ja see on täies mahus allalaaditav Maa-ameti geoportaalist: http://geoportaal.maaamet.ee/est/Andmed-ja-kaardid/Mullakaart-p33.html

Aadressiotsing

Kehtiv aadress


Aadress enne haldusreformi

 

NB! Aadressiteisendaja andmed on üldistatud, täpseid aadressiandmete muudatusi ja järgnevusi vaata Aadressiandmete avaliku rakenduse objekti detailandmete lehelt!

 

Ava Eesti kaart
Maainfo kaardirakenduse versioon, mis töötab ka mobiilsetes seadmetes
Ava Eesti kaardi Flash versioon
Lisaks Maainfo teenusele on kaardiserverisse koondatud kõik
ülejäänud Maa-ameti avalikud kaardirakendused
Ava uus Eesti kaardi testversioon
Maainfo kaardirakenduse uue kasutajaliidese eelvaade (X-GIS 2.0)

Kaardirakenduste kaudu esitatav andmestik on informatiivne, mitte ametlik. Kaardiväljavõtete kasutamisel tuleb ära märkida andmete päritolu (näiteks "Aluskaart: Maa-amet 2019").

Kui kaardirakenduste kasutamisel tekib probleeme või küsimusi, vaadake üle korduma kippuvate küsimuste rubriik, helistage numbril 675 0866 või kirjutage e-kiri aadressil kaardirakendus@maaamet.ee

 
 
 
 
_