[Maa-ameti geoportaal]  
  EST ENG
 Sisukaart  

Otsi
      
oota...

 Maa-amet
 

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute statistika ja kontaktid

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute poolt moodustatud ja 3 viimase aasta jooksul Maakatastris registreeritud katastriüksuste arv. Käesoleva aasta statistika on esitatud eelneva kuu lõpu seisuga.

Maakond2015201620172018Kokku
Harju maakond266931913021168710568
Hiiu maakond242250305143940
Ida-Viru maakond3864835942621725
Jõgeva maakond5306046222452001
Järva maakond5616667603142301
Lääne maakond3573433371861223
Lääne-Viru maakond7527818834262842
Põlva maakond6166206423452223
Pärnu maakond84899510104933346
Rapla maakond5296196152862049
Saare maakond7708908864332979
Tartu maakond1216143916778555187
Valga maakond4613985392311629
Viljandi maakond5965495563602061
Võru maakond700108310843993266
EESTI KOKKU: 112331291113531666544340

 
 
 
 
_