[Maa-ameti geoportaal]  
  EST ENG
 Sisukaart  

Otsi
      
oota...

 Maa-amet
 

Aadresside teisendaja abil saab teada haldusreformijärgsete aadresside kuju

28. september 2017, kell 14:28:26
     

Maa-amet lisas geoportaali avalehele aadressi teisendaja, mille abil saab teada, kas hetkel kehtiv aadress jääb pärast haldusreformi samaks või muutub.

Et teada saada, milline on aadress pärast haldusreformi, tuleb geoportaali avalehel asuvasse haldusreformijärgse aadressi päringu vormi otsingusse » sisestada täna kehtiv aadress, misjärel kuvatakse vastusena haldusreformijärgne aadress.

Kui on soov näha küsitud aadressi kaardil, vajuta tulemuse juures olevale nupule „Vaata asukohta kaardil“, misjärel avaneb halduspiiride kaardirakendus » maakonna taseme vaates ja küsitud aadress on juba kaardile märgitud. Seeläbi saab otsitud aadressi asukohta vaadata ka uue haldusjaotuse suhtes.

Päring on tehtud In-ADS-komponendiga (http://inaadress.maaamet.ee/), mille abil on ka pärast haldusreformi võimalik aadresse uuele kujule teisendada.

Aadressiotsing

Kehtiv aadress


Aadress enne haldusreformi

 

NB! Aadressiteisendaja andmed on üldistatud, täpseid aadressiandmete muudatusi ja järgnevusi vaata Aadressiandmete avaliku rakenduse objekti detailandmete lehelt!

 

Ava Eesti kaart
Maainfo kaardirakenduse versioon, mis töötab ka mobiilsetes seadmetes
Ava Eesti kaardi Flash versioon
Lisaks Maainfo teenusele on kaardiserverisse koondatud kõik
ülejäänud Maa-ameti avalikud kaardirakendused
Ava Eesti kaart (X-GIS 2.0)
Maainfo kaardirakenduse uus kasutajaliides (X-GIS 2.0)

Kaardirakenduste kaudu esitatav andmestik on informatiivne, mitte ametlik. Kaardiväljavõtete kasutamisel tuleb ära märkida andmete päritolu (näiteks "Aluskaart: Maa-amet 2019").

Kui kaardirakenduste kasutamisel tekib probleeme või küsimusi, vaadake üle korduma kippuvate küsimuste rubriik, helistage numbril 675 0866 või kirjutage e-kiri aadressil kaardirakendus@maaamet.ee

2019. aastal toimub kõigi kaardirakenduste üleviimine uuele X-GIS 2.0 versioonile ja juba üleviidud kaardirakendused, mis on X-GIS 2.0 kaudu kättesaadavad, eemaldatakse varasematest kasutajaliidese versioonidest.

 
 
 
 
_