[Maa-ameti geoportaal]  
  EST ENG
 Sisukaart  

Otsi
      
oota...

 Maa-amet
 

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute statistika ja kontaktid

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute poolt moodustatud ja 3 viimase aasta jooksul Maakatastris registreeritud katastriüksuste arv. Käesoleva aasta statistika on esitatud eelneva kuu lõpu seisuga.

Maakond2014201520162017Kokku
Harju maakond221526443174268410717
Hiiu maakond2552372422701004
Ida-Viru maakond5384355154731961
Jõgeva maakond5455215835152164
Järva maakond5355366526362359
Lääne maakond3293943833061412
Lääne-Viru maakond7607467637453014
Põlva maakond5796488585642649
Pärnu maakond6837409068813210
Rapla maakond3415276145632045
Saare maakond5717578707832981
Tartu maakond9491105134214924888
Valga maakond3434794204241666
Viljandi maakond6145755314512171
Võru maakond5115787589082755
EESTI KOKKU: 976810922126111169544996

 
 
 
 
_