[Maa-ameti geoportaal]  
  EST ENG
 Sisukaart  

Otsi
      
oota...

 Maa-amet
 

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute statistika ja kontaktid

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute poolt moodustatud ja 3 viimase aasta jooksul Maakatastris registreeritud katastriüksuste arv. Käesoleva aasta statistika on esitatud eelneva kuu lõpu seisuga.

Maakond2015201620172018Kokku
Harju maakond266931913021239311274
Hiiu maakond242250305180977
Ida-Viru maakond3864835943281791
Jõgeva maakond5306046223212077
Järva maakond5616667604062393
Lääne maakond3573433372351272
Lääne-Viru maakond7527818835692985
Põlva maakond6166206424372315
Pärnu maakond84899510106353488
Rapla maakond5296196153872150
Saare maakond7708908865063052
Tartu maakond12161439167710835415
Valga maakond4613985392731671
Viljandi maakond5965495565062207
Võru maakond700108310845793446
EESTI KOKKU: 112331291113531883846513

 
 
 
 
_