[Maa-ameti geoportaal]  
  EST ENG
 Sisukaart  

Otsi
      
oota...

 Maa-amet
 

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute statistika ja kontaktid

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute poolt moodustatud ja 3 viimase aasta jooksul Maakatastris registreeritud katastriüksuste arv. Käesoleva aasta statistika on esitatud eelneva kuu lõpu seisuga.

Maakond2015201620172018Kokku
Harju maakond266931913021116810049
Hiiu maakond242250305115912
Ida-Viru maakond3864835941931656
Jõgeva maakond5306046221821938
Järva maakond5616667602432230
Lääne maakond3573433371251162
Lääne-Viru maakond7527818832892705
Põlva maakond6166206422652143
Pärnu maakond84899510103553208
Rapla maakond5296196152041967
Saare maakond7708908863182864
Tartu maakond1216143916776264958
Valga maakond4613985391691567
Viljandi maakond5965495562431944
Võru maakond700108310842563123
EESTI KOKKU: 112331291113531475142426

 
 
 
 
_