[Maa-ameti geoportaal]  
  EST ENG
 Sisukaart  

Otsi
      
oota...

 Maa-amet
 

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute statistika ja kontaktid

Maakorraldustööde tegevuslitsentsi omavate isikute poolt moodustatud ja 3 viimase aasta jooksul Maakatastris registreeritud katastriüksuste arv. Käesoleva aasta statistika on esitatud eelneva kuu lõpu seisuga.

Maakond20152016201720182019Kokku
Harju maakond266931913021257823911698
Hiiu maakond242250305198381033
Ida-Viru maakond386483594351781892
Jõgeva maakond530604622342322130
Järva maakond561666760477662530
Lääne maakond357343337237401314
Lääne-Viru maakond752781883601893106
Põlva maakond616620642457732408
Pärnu maakond8489951010666833602
Rapla maakond529619615453842300
Saare maakond770890886536523134
Tartu maakond12161439167712001735705
Valga maakond461398539278221698
Viljandi maakond596549556523972321
Võru maakond70010831084624853576
EESTI KOKKU: 1123312911135319521125148447

 
 
 
 
_